בתים משותפים

בתים משותפים אחזקה

DARIMPO משדרגת בתים משותפים בישראל

באחזקת בתים משותפים כמו בחיים: אף אחד לא אוהב לרדוף, ואף אחד לא אוהב שרודפים אחריו.

בית משותף הוא בניין דירות בו מתגוררות משפחות ו/או יחידים שלא מנהלים אורח חיים משותף, אלא נפרד, וחולקים את אותו הבניין. דיירי הבניין חולקים שירותים משותפים ושטחים משותפים כגון כניסה, לובי, מדרגות, מחסנים, חניה, מעלית, חצר ועוד.

אחזקת בתים משותפים

בבתים משותפים, לכל דייר אחריות שווה על הרכוש המשותף, וככל שיותר אכפת לדיירים – כך הבית מתוחזק טוב יותר, נראה טוב יותר וערכו שווה יותר. למרות שלכולם אחריות שווה, ישנה נציגות המרכזת את הפעילות ואחראית על משימות האחזקה הדרושות. הנציגות היא, כמובן – ועד הבית!

עם זאת, התקשורת עם ועד הבית והתקשורת בין הדיירים לא תמיד פשוטה ויעילה, מה שיוצר לפעמים כשלים בטיפול בבעיות וכעסים בין שכנים. למרבה המזל, היום יש דרכים ליעל את התהליכים בהרבה ולחסוך לא מעט זמן ותסכול, ובשביל זה פיתחנו את המערכת הייחודית של דרימפו לניהול ועד בית.

המערכת והאפליקציה של DARIMPO לניהול ועד בית עוזרת להפוך את התפעול והאחזקה של בתים משותפים לפשוט יותר, ומאפשרת את ניהול ועד הבית בצורה חכמה, יעילה ונעימה יותר לכל הצדדים. אם עד היום פניות לוועד הבית התבצעו בטלפונים, במיילים או במפגש פיזי, DARIMPO משדרגת את כל ההתנהלות לכדי בק אופיס קל לתפעול, עם אפליקציה לאנשי השטח ולדיירים עצמם: באמצעות הרשמה פשוטה, המערכת החדשנית של DARIMPO תשמש כל דייר ודיירת בבית, כאשר ניתן יהיה לפתוח תקלות ולנהל באופן שוטף ודינמי את תחזוקת הבניין.

יש תקלה? מעכשיו זה קל יותר! הדייר שזיהה אותה מדווח מהאפליקציה בטקסט ו/או בתמונה > התקלה מסווגת במסך של ועד הבית לפי המערכות ואנשי המקצוע הרלוונטיים, ומשם > כל טיפול מעודכן מול כל הצדדים עד שכולם מרוצים.

אז מה אתם עושים כדי להצטרף גם אתם למהפכה? מאוד פשוט – הרשמו למערכת או הורידו את האפליקציה, ויחד נשדרג את חוויית המגורים שלכם ושל שכניכם. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

קבלו את כל החדשות והעדכונים הכי חמים בנושא חברות אחזקה ודיור. 

מבטיחים לא להספים :)