dreamhost

 

"

ניב חברת "אחזקה עד הגג"

אודות

חברת "עד הגג" מתמחה במגוון נושאים בתחום ניהול ואחזקת בתים משותפים. החברה מספקת מכלול שירותים הכולל גביית מיסי וועד בית (לרבות טיפול בסרבני תשלום בהליכים משפטיים), ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות  ועוד.

הצורך

אנו חייבים להיות זמינים 24/7 לדיירים. ההתנהלות עד ליישום של DARIMPO הייתה באמצעות טלפונים והודעות סמס אשר גרמו לאי סדר וחוסר מעקב אחר הפניות המתקבלות. מצד שני, גם הדיירים אינם יודעים מה סטטוס הפנייה שלהם והאם הנושא טופל.

הפתרון

DARIMPO מאפשרת לנו כיום לנהל את כל התקשורת השוטפת מול הדיירים בטיפול בבעיות תחזוקה שמתעוררות. במקום שהלקוח יתקשר, הוא פשוט נכנס לאפליקציה, פותח קריאת שירות ומדווח על התקלה כולל אפשרות להוסיף תמונות של התקלה. מיד לאחר מכן, התקלה מופיעה אצלנו במערכת וכמובן מטופלת. הדיירים יכולים להיות רגועים כיוון שהם עוקבים אחר פתרון התקלה באמצעות האפליקציה ולהתעדכן בזמן אמת לגבי תהליך הטיפול עד לסגירת הטיפול. כמובן גם כל הטיפולים והתשלומים מתועדים בצורה דיגיטלית מה שמאפשר לדיירים לנהל את כל הפעילות השוטפת במעקב קבוע ולשלוט בהוצאות בצורה יעילה ומדויקת יותר.

 

———————————————–

"

מיכאלה מנהלת מתחם בנייני "עיר ימים" נתניה

אודות

מיכאלה מנהלת נכסים בעלת ניסיון רב עוסקת כיום בניהול של מתחם בניינים בשכונת "עיר ימים" ומטפלת בכל תחומי ניהול הבניינים ועובדת מול הדיירים ו-וועדי הבניינים ומול אנשי התחזוקה והספקים השונים.

הצורך

הצורך העיקרי היה בפתרון שיאפשר לי לנהל בצורה מסודרת את העבודה מול כל המעגלים השונים. מעצם העבודה אני מנהלת מדי יום עשרות שיחות טלפוניות עם אנשי מקצוע ותחזוקה, ספקים שונים וכמובן הדיירים. במהלך הזמן ניסיתי להכניס את כל ניהול הפעילות תחת טבלאות אקסל אך קשה מאוד לנהל מעקב בצורה כזה ולדאוג לעדכן בזמן את הפעילות.

 הפתרון

ל – DARIMPO הגעתי לאחר שניסיתי פתרונות טכנולוגיים שונים ואז קיבלתי המלצה מאוד חמה מקולגה שלי. אין ספק כי יעילות השירות שלי השתפרה בצורה משמעותית מאז התחלתי ליישם את הפתרון. קשה לומר כי עדיין כל הדיירים הורידו את האפליקציה אך יחד עם זאת עצם זה שכל ההתנהלות שלי מולם וכמובן מול כל הגורמים האחרים מתבצעת בצורה דיגיטלית מאפשרת לי מצד אחד יכולת מעקב ונגישות גבוהה יותר מצד שני יכולת לפנות את הזמן לטובת מתן שירות טוב יותר. במקום טבלאות האקסל, הדיירים יכולים פשוט לפתוח קריאה וכך לספק אינפורמציה חיונית לטיפול בבעיה. במקביל לבצע פעולות שונות אשר מבוצעות במערכת ומרוכזות במקום אחד למשל ניהול הגבייה.

 

כמו כן, מול אנשי המקצוע המערכת מאפשרת לי לנהל את "מחזור החיים" של הבניין ומתזכרת אותי לגבי מועדים בדיקה שנתיים וטיפול שוטף במערכות התשתית הקריטיות דוגמת מעליות, גנרטור, מערכות אש ועוד.

——————————————————————-

"

אלון ראש וועד בית, פתח תקווה

אודות

ראש וועד בית של בניין רב קומות בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. בניין אשר דורש רמת תחזוקה גבוהה ואינטנסיבית יחד עם מספר דיירים גבוה.

הצורך

ההתנהלות בין הדיירים התקיימה באמצעות הווטסאפ. הקמנו קבוצה של כל הדיירים וכך היה ניתן להעביר עדכונים ומידע במהירות ובנגישות גבוהה יחסית. אלא שידוע גם יש חסרונות גדולים לשימוש בווטסאפ כגון העברת עדכונים שלא תמיד רלוונטית לכלל הדיירים, עומס מאוד גדול שיצר תגובות כעס מצד דיירים רבים שאף בחרו להתנתק מהקבוצה וגם עדכונים ש"הלכו" לאיבוד" בשל חוסר היכולת לעקוב אחר המידע.

הפתרון

המעבר ל – DARIMPO נעשה בהחלט בהדרגה ועדיין קשה לומר כי רוב הדיירים אכן הורידו את האפליקציה לא כל שכן משתמשים בה. אך עדיין ניכר שינוי משמעותי ביכולת של הבניין להתנהל ולטפל בבעיות. כיום עיר הפעילות מבוצעת על ידי אב הבית ומולו מבוצעת התקשורת בכל הקשור לניהול התחזוקה השוטפת. הדיירים יודעים שהיכולת להעביר בעיות ותקלות תהיה יעילה ופשוטה יותר דרך DARIMPO וכך בהדרגה נחשפים ליתרונות השימוש בה ומורידים את המערכת.

נגישות